Watermelon Balance 3D Ball

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 45 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Avlbek Games
Watermelon Balance 3D Ball oyunu, size farklı bir heyecan yaşatmak amacı ile geliştirilmiş olan eğlence dolu harika bir oyundur.

Watermelon Balance 3D Ball oyunu, size farklı bir heyecan yaşatmak amacı ile geliştirilmiş olan eğlence dolu harika bir oyundur.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebileceğiniz Watermelon Balance 3D Ball oyunu, cihazınız ile arasında uyum sorunu yaşamayacak ve hızlıca yüklenecektir. Çarpıcı görselleri ile göz dolduran oyunda kaliteli grafikler, göz alıcı efektler ve harika animasyonlar kullanılmıştır. Kolay kullanım özelliğine sahip olması sayesinde her oyun severin rahatlıkla oynayabileceği Watermelon Balance 3D Ball oyununu eğlence arayan tüm oyun severlere tavsiye ederim.

Watermelon Balance 3D Ball oyununda bir karpuzun kontrolünü ele alacak, onu kırsal dünya, buz dünyası, mısır dünyası, uzay dünyası gibi farklı seviyelerde zorlu yollarda ilerletmeye çalışacak ve bu anlarda çok eğleneceksiniz. Ancak oyun tamamen reflekslere dayalıdır. Reflekslerinizi çok iyi şekilde kullanmanız gerekiyor. Eğer siz de canım sıkılıyor, heyecanlı bir oyun ile eğlenceli zaman geçirmek istiyorum diyor iseniz, bu oyun tam size göre.

Daha Fazla Göster
Watermelon Balance 3D Ball indir